and add this to your child theme stylesheet .et_pb_toggle_open .et_pb_toggle_title:before { display: block !important; content: “\e04f”; }

Danuta Kozakiewicz

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 103 w Warszawie

absolwentka UW, w latach 1997 – 2001 prowadziła zajęcia w ramach podyplomowego studium „Zarządzanie oświatą” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, komentator spraw oświatowych zabierający głos w programach telewizyjnych i radiowych, autorka artykułów dotyczących edukacji, prelegent konferencji szkoleniowych. Uczestniczyła w pracach sejmowej podkomisji ds. młodzieży oraz w spotkaniach programowych w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej, posiada Odznakę Zasłużony dla m. st. Warszawy, beneficjentka Nagród Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta m. st. Warszawy.

Od ponad 20 lat dyrektor Szkoły Podstawowej nr 103 na warszawskiej Sadybie. Od 2017 roku szkoła funkcjonuje w dwóch budynkach. Pani Dyrektor, jako główne motto przyjęła zasadę, że „w mojej szkole każdy może odnieść sukces”.

Szkoła Podstawowa nr 103 posiada Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, Certyfikat „Wars i Sawa”, Honorową Nagrodę Prezydenta m. st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”, jest Szkołą Odkrywców Talentów.

W 2012 roku szkoła została laureatem Ogólnoświatowego Programu Global Partners Junior wygrywając w kategorii „Globalna świadomość”.

Od 2002 roku SP nr 103 realizuje własny Program Prozdrowotny, którego ważnym elementem jest autorski program sportowy z dyscypliną wiodącą tenis ziemny.

W poprzednich latach placówka była laureatką Programów „Wiem, co jem”, „Lekki tornister”, „Trzymaj Formę”, we współpracy z IŻiŻ szkoła realizowała Projekt KIK-34 Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej, a 2017 roku w ramach WIE Projekt „Edukacja od kuchni” łączący wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowotnej z praktycznym jej zastosowaniem w życiu.

Pasją Pani Dyrektor jest zdrowy styl życia, czynnie uprawia sport jeżdżąc na rowerze, rolkach, biegając i pływając. Bardzo lubi kino, teatr i dobrą książkę. W ludziach ceni lojalność, poczucie humoru i radość życia.