and add this to your child theme stylesheet .et_pb_toggle_open .et_pb_toggle_title:before { display: block !important; content: “\e04f”; }

dr Agnieszka Kozioł-Kozakowska

Dietetyk kliniczny, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum.

Doktor nauk o zdrowiu, dietetyk, specjalista zdrowia publicznego, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum  oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, właścicielka Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutri Center.

Od 2012 roku Adiunkt w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia, Instytut Pediatrii, Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, prowadzi zajęcia z dietetyki, leczenia żywieniowego dla studentów medycyny i dietetyki. Od 2014 kierownik Pracowni Dietetyki Pediatrycznej w Instytucie Pediatrii CM UJ. W pracy zawodowej głównie zajmuje się pacjentami z NZJ, zaburzeniami karmienia oraz otyłymi. W latach 2009-2012 Junior researcher EU project-EATWELL PROJECT – Interventions to Promote Healthy Eating Habits: Evaluation and Recommendations; Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci, Członek ECCO (European Crohn´s and Colitis Organisation).

Autorka licznych wystąpień na konferencjach naukowych oraz artykułów naukowych i popularno-naukowych  o tematyce żywienia człowieka i dietetyki, specjalizuje się w dietetyce pediatrycznej.