and add this to your child theme stylesheet .et_pb_toggle_open .et_pb_toggle_title:before { display: block !important; content: “\e04f”; }

dr Anna Januszewicz

Ekspert Instytutu Psychodietetyki

Pracownik naukowy i wykładowca Uniwersytetu SWPS. Kierownik studiów podyplomowych z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i Katowicach. Założycielka Instytutu Psychodietetyki. Prezes Towarzystwa Psychodietetyk.

Brała udział jako badacz i konsultant w licznych projektach badawczych dotyczących zachowań zdrowotnych: TEMPEST, ANGELO, DEDIPAC, CoCreate, Wybieramy zdrowie. Stypendystka w programie „Mistrz” Fundacji Na Rzecz Nauki Polskiej. Autorka publikacji w języku polskim i angielskim z dziedziny psychologii zachowań zdrowotnych. Kierownik studiów podyplomowych z psychodietetyki i wykładowca w SWPS we Wrocławiu i Katowicach. Prowadzi także zajęcia z psychodietetyki w Poznaniu.

Ekspert Agencji Oceny Technologii Medycznych w zakresie ewaluacji projektów programów profilaktyki zdrowotnej. Posiada także bogate doświadczenie w szkoleniach skierowanych do specjalistów zajmujących się zdrowiem i zachowaniami zdrowotnymi

Autorka publikacji w języku polskim i angielskim z dziedziny psychologii zachowań zdrowotnych, między innymi współautorka podręcznika TEMPEST pt. „Strategie wspierania zdrowych zwyczajów żywieniowych u młodzieży”. W swoich zainteresowaniach naukowych skupia się na poszukiwaniu psychologicznych przyczyn niepowodzeń w odchudzaniu i rozwoju zaburzeń odżywiania. Prowadzi bloga poświęconego analizie badań i teorii poświęconych psychologicznym aspektom jedzenia.