and add this to your child theme stylesheet .et_pb_toggle_open .et_pb_toggle_title:before { display: block !important; content: “\e04f”; }

Michał Tracz

Radca prawny, Senior Associate w kancelarii KRK Kieszkowska Rutkowska Kolasiński, specjalizuje się w prawie farmaceutycznym, żywnościowym oraz kosmetycznym. Doradza również w zakresie prawnych aspektów produkcji, importu, dystrybucji i marketingu innych produktów regulowanych, w tym produktów z pogranicza. Obszarem jego zainteresowania i doradztwa jest także samoregulacja biznesu oraz kwestie compliance. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej doradzał ponad 100 podmiotom z różnych branż regulowanych, w szczególności farmaceutycznej, żywnościowej i kosmetycznej, ale także z sektorów takich jak np. pasze, produkty lecznicze weterynaryjne, środki higieniczne, chemia gospodarcza, produkty biobójcze czy wielkopowierzchniowa sprzedaż detaliczna.

Michał Tracz jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz sprawuje funkcję Przewodniczącego Komisji Etycznej Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.