and add this to your child theme stylesheet .et_pb_toggle_open .et_pb_toggle_title:before { display: block !important; content: “\e04f”; }

Sylwia Pacyna

Dietetyk Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej, Centrum Dietetycznego Online. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych na kierunku „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka” w Instytucie Żywności i Żywienia.

Doświadczenie i umiejętności w pracy z pacjentem zdobyła pracując w przychodniach oraz poradniach dietetycznych, a także podczas wielu praktyk w szpitalach i poradniach specjalistycznych. Od kilku lat współpracuje z pacjentami zmagającymi się z chorobami dieto zależnymi, co jest dla niej cennym doświadczeniem i motywacją do dalszego rozwoju.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach oraz kursach poświęconych zagadnieniom żywienia człowieka zdrowego i chorego, a także śledząc najnowsze badania naukowe z zakresu żywności i żywienia oraz rekomendacje towarzystw naukowych. Zdobytą wiedzę w praktyczny sposób przekazuje swoim pacjentom.

Szczególnie interesuje się edukacją żywieniową dzieci i młodzieży, trwałą zmianą nawyków żywieniowych rodzin.